ورود به سایت عضویت در سایت
ورود به سایت
» » مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

26-11-1393, 17:25
نویسنده: روابط عمومی
بازدیدها: 1766
نظرات: 0

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات چراغ راهنمایی سولار
با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، چراغ های ترافیکی خورشیدی بدون نیاز به انرژی برق و با استفاده از انرژی خورشیدی یکی از مناسب ترین و اقتصادی ترین گزینه ها جهت استفاده در سراسر ایران می باشد. چرا غهای راهنمایی که توان مصرفی آنها با استفاده از سلول خورشیدی تأمین می گردد باید به صورت یکپارچه مرکب از فانوس، باطری، سلول خورشیدی و مدارات شارژ و چشمک زن همچنین قابل نصب بر روی دکل های موجود باشند. نصب آنها در زمانی کوتاه، با استفاده از تجهیزات متداول و به کمک بستها و براکتهای ارائه شده با خود فانوس امکان پذیر می باشد. همچنین قابل ذکر است تعویض یا تعمیر و نگهداری آنها در محل به سرعت امکان پذیر می باشد. این فانوس ها توانایی فعالیت در محیط های خارجی، تقاطعها و بزرگراه های شهری برای مدت زمان طولانی و به صورت مداوم و پیوسته را دارا می باشند. سلول خورشیدی و بدنه فانوس در مقابل عوامل فرسایش محیط از قبیل اشعه نور خورشید UV، باد، بارندگی، گرما، سرما، گرد و غبار و دوده مقاوم بوده و همچنین لرزش ناشی از حرکت وسایل نقلیه سنگین و میدان مغناطیسی ناشی از شبکه های برق فشار قوی یا مخابراتی در عملکرد آنها تأثیرگذار نمی باشد.این فانوس ها در طول روز از انرژی نور خورشید و در شب یا هوای ابری از انرژی ذخیره شده در باطری برای تغذیه استفاده می نمایند.

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات محصول
برای استفاده از انرژی خورشید برای روشن نگه داشتن چراغ چشمک زن (و یا ثابت) زرد یا قرمز، فانوس خورشیدی طراحی شده است. این محصول از بخش های زیر تشکیل می گردد.
1)    ماژول چراغ راهنمایی LED
2)    سیستم هوشمند تنظیم مصرف
3)    باطری
4)    پانل سلول خورشیدی
5)    فانوس چراغ راهنمایی و اتصالات مربوطه

نظرات (0)

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تبلیغات

  آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 1284
  بازدید دیروز: 2096
  بازدید ماه:11540
  بازدید سال:68087
  بازدید کل:233498

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
  CASING, Glass bead, manufacturer, ROD, sovitec, اولین, ایرانی, تابلو, تابوهای انتخاب مسیر, ترافیک, تولید کننده, جهانی, حفاری, حفاری نفت, خصوصیات, خط کشی, خط کشی جاده ای, داخلی, دانه, دانه های شیشه ای, رحیم لو, رنگ ترافیکی, رهنما, رهنما گلاسبید, روسازی, ریزدانه های شیشه ای, شیشه, صنایع حفاری نفت, فروشنده, لغزندگی, میکرو سیلیس, نمایندگی, نمایندگی فروش گلاسبید, هدایت مسیر, پلیمری, پودر شیشه, چینی بهداشتی, کاربرد, گرانول شیشه ای, گلاسبید

  نمایش تمامی تگ ها