ورود به سایت عضویت در سایت
ورود به سایت
» » مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

26-11-1393, 17:25
نویسنده: روابط عمومی
بازدیدها: 1600
نظرات: 0

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات چراغ راهنمایی سولار
با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، چراغ های ترافیکی خورشیدی بدون نیاز به انرژی برق و با استفاده از انرژی خورشیدی یکی از مناسب ترین و اقتصادی ترین گزینه ها جهت استفاده در سراسر ایران می باشد. چرا غهای راهنمایی که توان مصرفی آنها با استفاده از سلول خورشیدی تأمین می گردد باید به صورت یکپارچه مرکب از فانوس، باطری، سلول خورشیدی و مدارات شارژ و چشمک زن همچنین قابل نصب بر روی دکل های موجود باشند. نصب آنها در زمانی کوتاه، با استفاده از تجهیزات متداول و به کمک بستها و براکتهای ارائه شده با خود فانوس امکان پذیر می باشد. همچنین قابل ذکر است تعویض یا تعمیر و نگهداری آنها در محل به سرعت امکان پذیر می باشد. این فانوس ها توانایی فعالیت در محیط های خارجی، تقاطعها و بزرگراه های شهری برای مدت زمان طولانی و به صورت مداوم و پیوسته را دارا می باشند. سلول خورشیدی و بدنه فانوس در مقابل عوامل فرسایش محیط از قبیل اشعه نور خورشید UV، باد، بارندگی، گرما، سرما، گرد و غبار و دوده مقاوم بوده و همچنین لرزش ناشی از حرکت وسایل نقلیه سنگین و میدان مغناطیسی ناشی از شبکه های برق فشار قوی یا مخابراتی در عملکرد آنها تأثیرگذار نمی باشد.این فانوس ها در طول روز از انرژی نور خورشید و در شب یا هوای ابری از انرژی ذخیره شده در باطری برای تغذیه استفاده می نمایند.

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات محصول
برای استفاده از انرژی خورشید برای روشن نگه داشتن چراغ چشمک زن (و یا ثابت) زرد یا قرمز، فانوس خورشیدی طراحی شده است. این محصول از بخش های زیر تشکیل می گردد.
1)    ماژول چراغ راهنمایی LED
2)    سیستم هوشمند تنظیم مصرف
3)    باطری
4)    پانل سلول خورشیدی
5)    فانوس چراغ راهنمایی و اتصالات مربوطه

نظرات (0)

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تبلیغات

  آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 369
  بازدید دیروز: 661
  بازدید ماه:1871
  بازدید سال:15600
  بازدید کل:181011

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
  Glass bead, Glass blast, sale, آزاد راه, آلمان, بتن, بتن RCC, تابلو پیش آگاهی, تعاونی راهداران, تولید, تولید کننده, حفاری, حفاری نفت, خط کشی, خط کشی جاده ای, دانه های ریز شیشه ای, دانه های شیشه ای, رنگ ترافیکی, رنگ پاشی, رهنما, رهنما گلاسبید, روسازی مسیر, ریز دانه های شب تاب, ریزدانه های شیشه ای, سیلیکات سدیم, علائم راهنمایی و رانندگی, غلطکی, مبحث ایمنی, میکرو سیلیس, نحوه, نماینده فروش گلاسبید, نمایندگی, هزینه, پودر شیشه, چاه, کاربرد, کاربرد گلاسبید, کارخانه, گلاسبید, گلاسبید رحیم لو

  نمایش تمامی تگ ها