ورود به سایت عضویت در سایت
ورود به سایت
» » مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

26-11-1393, 17:25
نویسنده: روابط عمومی
بازدیدها: 1666
نظرات: 0

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات چراغ راهنمایی سولار
با توجه به شرایط آب و هوایی ایران، چراغ های ترافیکی خورشیدی بدون نیاز به انرژی برق و با استفاده از انرژی خورشیدی یکی از مناسب ترین و اقتصادی ترین گزینه ها جهت استفاده در سراسر ایران می باشد. چرا غهای راهنمایی که توان مصرفی آنها با استفاده از سلول خورشیدی تأمین می گردد باید به صورت یکپارچه مرکب از فانوس، باطری، سلول خورشیدی و مدارات شارژ و چشمک زن همچنین قابل نصب بر روی دکل های موجود باشند. نصب آنها در زمانی کوتاه، با استفاده از تجهیزات متداول و به کمک بستها و براکتهای ارائه شده با خود فانوس امکان پذیر می باشد. همچنین قابل ذکر است تعویض یا تعمیر و نگهداری آنها در محل به سرعت امکان پذیر می باشد. این فانوس ها توانایی فعالیت در محیط های خارجی، تقاطعها و بزرگراه های شهری برای مدت زمان طولانی و به صورت مداوم و پیوسته را دارا می باشند. سلول خورشیدی و بدنه فانوس در مقابل عوامل فرسایش محیط از قبیل اشعه نور خورشید UV، باد، بارندگی، گرما، سرما، گرد و غبار و دوده مقاوم بوده و همچنین لرزش ناشی از حرکت وسایل نقلیه سنگین و میدان مغناطیسی ناشی از شبکه های برق فشار قوی یا مخابراتی در عملکرد آنها تأثیرگذار نمی باشد.این فانوس ها در طول روز از انرژی نور خورشید و در شب یا هوای ابری از انرژی ذخیره شده در باطری برای تغذیه استفاده می نمایند.

مشخصات چراغ راهنمایی سولار

مشخصات محصول
برای استفاده از انرژی خورشید برای روشن نگه داشتن چراغ چشمک زن (و یا ثابت) زرد یا قرمز، فانوس خورشیدی طراحی شده است. این محصول از بخش های زیر تشکیل می گردد.
1)    ماژول چراغ راهنمایی LED
2)    سیستم هوشمند تنظیم مصرف
3)    باطری
4)    پانل سلول خورشیدی
5)    فانوس چراغ راهنمایی و اتصالات مربوطه

نظرات (0)

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
تبلیغات

  آمار سایت
  
  آمار بازدید
  بازدید امروز: 392
  بازدید دیروز: 1122
  بازدید ماه:392
  بازدید سال:29519
  بازدید کل:194930

  google
  yahoo
  alexa
  ebook
  Baidu.com
  Wikipedia
  Blogger.com
  Windows Live
  Amazon.com
  eBay
  Bing
  Ask
  استانداری گلستان
  سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
  Glass bead, Glass blast, Iran, sand Blast, shot blast, استقرار, بتن RCC, بتن غلطکی, تابلوهای جناغی, تولید, تولید کننده, حفاری, حفاری نفت, خارجی, خط کشی, خط کشی جاده ای, خط کشی جاده ها, دانه های شیشه ای, دانه های شیشه ای رهنما, رنگ ترافیکی, رهنما, رهنما گلاسبید, ریز دانه های شب تاب, ریزدانه, ریزدانه های شیشه ای, شب تاب, غلطکی, فروش, مصالح سیمانی, میکرو سیلیس, نماینده فروش گلاسبید, نمایندگی, وانا وین, پودر شیشه, چیست, کاربرد, کارخانه, کیفیت, گلاسبید, یو پی وی سی

  نمایش تمامی تگ ها